• Wpisów: 234
  • Średnio co: 4 dni
  • Ostatni wpis: 58 dni temu, 14:57
  • Licznik odwiedzin: 33 837 / 1008 dni
 
nikusia2005c
 
Hej przepraszam, że dopiero jest ten post, ale ne miałam kiedy dla Was napisać. Jak wiecie jakiś tydzień temu byłam na wycieczce klasowej w kinie i Sky Parku. W poprzednim poście mówiłam, że pojadę do Lublina do olimpu. Jednak okazało się, że pojechałam do Felicity i też było super. No więc..

Na początku o kinie.
Jak zawsze kupiłam sobie popcorn i cole(jak zawsze)
Bardzo, ale to bardzo polecam Wam ten film.  Film był o psie, który cały czas zastanawiał się i pytał "Jaki jest sens życia?". Prawie cała z grupy, która była akurat na tym filmie się popłakała ze wzruszenia. Nawet nauczyciele. Nawet nie wiecie jak trudno było powstrzymać się bez łez. Pies miał na początku jedno, długie i piękne życie, a co najważniejsze swojego pana, który opiekował się nim od młodości.  Jednak musiał już od niego odejść. Podejrzewam ze ze starości i ze smutku. Dlaczego smutku? Obejrzycie to się dowiecie. Później miał pare innych żyć, lecz pierwsze było najważniejsze. Po tych paru życiach wreszcie odnalazł swojego pierwszego pana...Dalej nie mogę Wam opowiedzieć, bo nie chcę zdradzać za dużo szczegółów. A Wy, wiecie jaki jest sens życia? Odpowiedź na ty pytanie powinno być w waszych sercach.A jeżeli nie wiecie to koniecznie obejrzyjcie film.
Ok na film to tyle.

Po filmie udaliśmy się do sky parku. Były to ścianki wspinaczkowe. Pan i Pani zakładali nam odpowiedni sprzęt i kaski. Na początku mieliśmy małą rozgrzewkę. Później mogliśmy się wspinać. Muszę przyznać, było to trudne.
Na koniec pojechaliśmy do mc donald's.

I to tyle jeżeli post się Wam spodobał to nie zapomnijcie skomentować. Pozdrawiam Was i pa!

Pare zdj co do filmu.

byl-sobie-pies-recenzja-2.jpg


8N96_D001_12151R.jpg


byl-sobie-pies.jpg


maxresdefault.jpg


1500x999_ofau8g.jpg


                                         #nikusia
*jeżeli są jakieś błędy, np. orto, to przepraszam.

Nie możesz dodać komentarza.